Marki własne olejków CBD i innych wyrobów konopnych

Kombinat Konopny to nie tylko sklep z najwyższej jakości produktami konopnymi. Oprócz produkcji bieżącej na własne potrzeby oferujemy także możliwość współpracy kontraktowej „white label” dla zewnętrznych podmiotów.

UWAGA! Produkty wykonujemy z własnego surowca zielarskiego – nie skupujemy konopi z zewnątrz!

Jak to działa w praktyce?

Kontaktujesz się z nami przez formularz kontaktowy na dole tej strony, a my tworzymy skrojone pod Ciebie produkty pod Twoją własną marką. Ty odpowiadasz jedynie za projekt graficzny, a my wykonujemy całą resztę!

Jeśli postanowisz, że proces konfekcjonowania chcesz przeprowadzić we własnym zakresie – nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy dostarczyli Ci produkty w opakowaniach zbiorczych.

Co zyskujesz podejmując z nami współpracę ?

Przede wszystkim gwarancję najwyższej jakości produktów. Na rynku jest wiele firm, które, wykorzystując stale rosnącą popularność CBD, potrafią sprzedawać nieprzebadane, a tym samym niebezpieczne dla zdrowia wyroby.

Idea przyświecająca Kombinatowi Konopnemu jest zupełnie inna – pragniemy dostarczyć klientom produkty w pełni bezpieczne, co do których jakości jesteśmy w 100% pewni. Teraz i Ty możesz kontynuować tę ideę także pod swoją własną marką!

Do kogo skierowana jest oferta produkcji kontraktowej?

Do każdego! Niezależnie od tego, czy masz swój sklep konopny i chcesz zacząć sprzedawać produkty pod własną marką, czy masz po prostu genialny pomysł na marketing – serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z nami.

Napisz lub zadzwoń do nas bezpośrednio do:

Joanna Pietraszewska-Werkowska:
+48 533 355 346
[email protected]

lub…

Skontaktuj się z nami przez
poniższy formularz

Podaj informacje o zakresie prac, nakładach oraz napisz, które produkty z naszej oferty mamy dla Ciebie
wykonać. Wrócimy z informacją zwrotną tak szybko, jak to możliwe.