Kosmetyki z konopi

Kosmetyki z konopi – dlaczego warto po nie sięgnąć?

Oprócz dobroczynnego działania wewnątrz organizmu, konopie z powodzeniem można stosować także transdermalnie. Ekstrakty roślinne o szerokim spektrum działania pozwolą na zregenerowanie i nawilżenie skóry, pozostawiając ją w doskonałej kondycji. Kosmetyki z konopi to segment, który stale poszerzamy, a pierwszym i wiodącym produktem w tej kategorii była naturalna maść konopna z wysoką zawartością CBD.

Co wyróżnia konopne kosmetyki z Kombinatu Konopnego?

Połączenie innowacji z tradycyjnymi rozwiązaniami i chęć stworzenia produktów o wyróżniającej się na rynku jakości. Dobrym przykładem jest tu maść, która była pierwszym produktem z serii konopnych kosmetyków i z miejsca podbiła serca naszych klientów: opinie na jej temat można sprawdzić na karcie produktu: Maść konopna 420 mg CBD, a tutaj przeczytasz dlaczego grudkowanie tego produktu, jest procesem całkowicie naturalnym: Grudki w maści konopnej.

Eksperymenty w dziale badań i rozwoju Kombinatu Konopnego stanowią bardzo istotny element naszej codzienności. Stąd powstanie nietypowych dla rynku konopnego produktów jak np. relaksujące kule do kąpieli z CBD. Wzięliśmy na warsztat produkt, który wydawałoby się, że nie jest w stanie być w żaden sposób ulepszony, a następnie wzbogaciliśmy jego skład naturalnym kannabidiolem. Okazało się to strzałem w 10, co także docenili nasi klienci. Uważamy, że nasze zamiłowanie do tworzenia niekonwencjonalnych produktów jeszcze nie raz zaowocuje zupełnie niespotykanym wykorzystaniem dobrodziejstw, które oferują nam rośliny konopi.

Kosmetyki z konopi to linia którą staramy się intensywnie rozwijać, by dostarczać klientom najwyższej jakości produkty z CBD, czy też olejem konopnym, na bazie którego powstał nasz olej do włosów, czy olej do brody.