Współpracuj z nami

Kombinat Konopny to miejsce, w którym każdego dnia dokładamy starań, by tworzyć innowacyjne produkty, wykorzystując do tego konopie. Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, gorąco zachęcamy do zapoznania się z treściami na tej stronie.

Dystrybucja

Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie dystrybucji produktów Kombinatu Konopnego! W celu przedstawienia oferty handlowej prosimy o kontakt z jednym z opiekunów regionalnych:

Poznaj naszych handlowców

Przemysław Krogulec 

Zamówienia hurtowe

Opiekun ds. kluczowych klientów

Rozwiń dane kontatkowe

Marta Adamus

Sprzedaż produktów włókienniczych

Rozwiń dane kontatkowe

Joanna Pietraszewska-Werkowska

Marki własne

Rozwiń dane kontatkowe

Innowacje

Osoby zainteresowane współpracą w zakresie wspólnego rozwoju nowych produktów zachęcamy do kontaktu z dyrektorem ds. Badań i Rozwoju poprzez poniższy formularz.
Bardzo prosimy o zwięzłe przedstawienie waszego pomysłu oraz konkretne określenie potrzeb i celu danego przedsięwzięcia.

    Wyślij nam wiadomość

    Rolnictwo

    Na chwilę obecną Kombinat Konopny nie prowadzi kontraktacji ani skupu konopi włóknistych. W kolejnych latach nie wykluczamy możliwości współpracy w zakresie produkcji słomy konopnej na areałach powyżej 20 hektarów w odległości maksymalnie 50 km od Elbląga.

    Nie prowadzimy również doradztwa w zakresie zakładania i prowadzenia plantacji – zainteresowanych tym tematem odsyłamy jednak do naszego poradnika.

    Sprawdź nasz poradnik