Współpracuj z nami

Kombinat Konopny to miejsce, w którym każdego dnia dokładamy starań, by tworzyć innowacyjne produkty, wykorzystując do tego konopie. Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, gorąco zachęcamy do zapoznania się z treściami na tej stronie.

Dystrybucja

Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie dystrybucji produktów Kombinatu Konopnego! W celu przedstawienia oferty handlowej prosimy o kontakt z jednym z opiekunów regionalnych:

Poznaj naszych handlowców

Edyta Szafrańska

Polska / Zagranica

Marki własne

Rozwiń dane kontatkowe

Patrycja Słabosz

Zamówienia hurtowe

Rozwiń dane kontatkowe

Marta Laskowska

Zamówienia hurtowe

Rozwiń dane kontatkowe

Przemysław Krogulec 

Zagranica

Zamówienia hurtowe

Rozwiń dane kontatkowe

Innowacje

Osoby zainteresowane współpracą w zakresie wspólnego rozwoju nowych produktów zachęcamy do kontaktu z dyrektorem ds. Badań i Rozwoju poprzez poniższy formularz.
Bardzo prosimy o zwięzłe przedstawienie waszego pomysłu oraz konkretne określenie potrzeb i celu danego przedsięwzięcia.

    Wyślij nam wiadomość

    Rolnictwo

    Na chwilę obecną Kombinat Konopny nie prowadzi kontraktacji ani skupu konopi włóknistych. W kolejnych latach nie wykluczamy możliwości współpracy w zakresie produkcji słomy konopnej na areałach powyżej 20 hektarów w odległości maksymalnie 50 km od Elbląga.

    Nie prowadzimy również doradztwa w zakresie zakładania i prowadzenia plantacji – zainteresowanych tym tematem odsyłamy jednak do naszego poradnika.

    Sprawdź nasz poradnik