Kannabinoidy 20 grudnia 2019

Skąd się wzięły ZIOŁA NA DOBRY NASTRÓJ od Kombinatu Konopnego?

Stres zabija, złość piękności szkodzi itd. – o tym wiemy wszyscy. Jak wiadomo, wiele rzeczy łatwiej jest jednak powiedzieć, niż zrobić. Tak samo jest z wdrożeniem tych mądrości w życie. Oczywiście, lepiej żyć w spokoju i mieć zawsze dobry humor. Tylko… jak to zrobić? Zdrowy tryb życia, unikanie stresujących sytuacji… wszystko to prawda, ale czasem i tak bierze nas złość, irytacja, poczucie bezsilności… Leki na uspokojenie to ostatnia deska ratunku – obniżają zdolności poznawcze i choć odsuwają lęki i niepokój, często gaszą też dobre emocje, a nade wszystko potrafią wpędzić w uzależnienie. Gdzie zatem szukać rozwiązania? W naturze, a jakże!

Inna coraz częściej słyszana mądrość, brzmi: konopie leczą – a my się akurat na konopiach całkiem dobrze znamy 😉 Sami przez długi czas byliśmy konsumentami popularnych ostatnio olejków CBD, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu z uprawą konopi włóknistych w Polsce zaczęliśmy kombinować nad sposobami wykorzystania konopi w profilaktyce zdrowotnej.

Kombinowaliśmy, kombinowaliśmy, aż wykombinowaliśmy – i tak powstał pierwszy produkt Kombinatu Konopnego. Produkt otrzymywany jest bez zastosowania etapu ekstrakcji, dzięki czemu jest bogaty w składzie, a także przystępny cenowo. Dzięki poddaniu surowca autorskiemu procesowi dekarboksylacji w niskich temperaturach z dodatkiem oleju zachowujemy całe bogactwo, jakim natura obdarzyła konopie, jednocześnie „aktywując” zawarte w nich związki, tak by stały się dostępne dla organizmu człowieka.

Produkt zawdzięcza swoje unikalne właściwości synergii trzech ziół – melisy lekarskiej, kozłka lekarskiego i właśnie konopi siewnych. Wszystko to przygotowane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i etycznych, zamknięte w roślinnej kapsułce i dostępne w niewygórowanej cenie 😊

… pracujemy też nad innymi kombinacjami ziół, więc mamy nadzieję wkrótce poszerzyć ofertę o zioła na inne przypadłości niż stres 😉