Kannabinoidy 26 maja 2021

Biała lista polskich konopi!

Z radością witamy w polskim światku konopnym z dawna wyczekiwaną inicjatywę – niezależny podmiot certyfikujący produkty z konopi Golden Cannabis. Trzymamy kciuki za powodzenie tego programu i mamy nadzieję, że pomoże on oczyścić rynek z oszustów i naciągaczy. 🙂

Posługiwanie się certyfikatami analiz na zawartość kannabinoidów stało się pewnego rodzaju standardem w branży. Niestety mało kto weryfikuje zgodność tych wyników z rzeczywistością, a częstym zjawiskiem jest kierowanie do analizy próbek mających niewiele wspólnego z produktem, który mają rzekomo reprezentować…

Zaproponowane przez CannaLabs rozwiązanie jest genialne w swej prostocie – do kosztu certyfikacji doliczana jest cena pojedynczego opakowania produktu, a laboratorium samo dokonuje zakupu w wybranym przez siebie sklepie. Jako producent biorący udział w programie certyfikacji, nie wiemy gdzie ani kiedy produkt zostanie zakupiony. Taki sposób działania zapewnia, że przebadana próbka jest rzeczywiście tym, co dostaje konsument.

Zamów i sprawdź jakość naszych kapsułek z CBD pochodzącym prosto z natury:

Wieloletnie doświadczenie i rzetelna praca kierującego tym projektem laboratorium stanowi gwarancję wiarygodności wyników, dzięki czemu konsument ma możliwość obiektywnej oceny dostępnych produktów bez konieczności samodzielnego zlecania kosztownych analiz.

Oprócz samej koncepcji, podoba nam się też sposób przedstawiania wyników, które pozwalają m.in. na pierwszy rzut oka oddzielić produkty z pełnym spektrum naturalnych kannabinoidów od niezbyt wartościowych produktów wzbogacanych izolatem CBD.

Suplementy diety z Kombinatu Konopnego: Zioła na Dobry Nastrój i Zioła na Koncentrację zostały certyfikowane przez CannaLabs, a rezultaty ich analiz i certyfikat jakości Golden Cannabis możecie zobaczyć tutaj:

https://goldencannabis.pl/gc012021/
https://goldencannabis.pl/gc0022021/

Zachęcamy koleżanki i kolegów z branży do poddawania się weryfikacji przez CannaLabs. Ostatecznie skorzystają na tym wszyscy uczciwi uczestnicy rynku, z konsumentami na czele!

(Maciej Kowalski)

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najnowszy
Najstarszy Najwięcej głosów
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

Podobne wpisy