Współpracuj z nami

Kombinat Konopny to miejsce, w którym każdego dnia dokładamy starań, by tworzyć innowacyjne produkty wykorzystując do tego konopie. Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, gorąco zachęcamy do zapoznania się z treściami na tej stronie.

Rolnictwo

Na chwilę obecną Kombinat Konopny nie prowadzi kontraktacji ani skupu konopi włóknistych. W kolejnych latach nie wykluczamy możliwości współpracy w zakresie produkcji słomy konopnej na areałach powyżej 20 hektarów w odległości maksymalnie 50 km od Elbląga.

Nie prowadzimy również doradztwa w zakresie zakładania i prowadzenia plantacji – zainteresowanych tym tematem odsyłamy jednak do naszego poradnika.

Przemysł

Osoby zainteresowane współpracą w zakresie wspólnego rozwoju nowych produktów zachęcamy do kontaktu z dyrektorem ds. Badań i Rozwoju poprzez poniższy formularz.

Bardzo prosimy o zwięzłe przedstawienie waszego pomysłu oraz konkretne określenie potrzeb i celu danego przedsięwzięcia.

Dystrybucja

Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie dystrybucji produktów Kombinatu Konopnego! W celu przedstawienia oferty handlowej prosimy o kontakt z jednym z opiekunów regionalnych:

Patrycja Słabosz – północna Polska  zamówienia hurtowe

TEL: 533 355 374
EMAIL: patrycja.slabosz@kombinatkonopny.pl

Natalia Wielgat – południowa Polska  zamówienia hurtowe

TEL: 533 355 319
EMAIL: natalia.wielgat@kombinatkonopny.pl

Edyta Szafrańska  marki własne

TEL: 533 355 348
EMAIL: edyta.szafranska@kombinatkonopny.pl

Przemysław Krogulec – zagranica – zamówienia hurtowe

TEL: 791 650 850
EMAIL: przemyslaw.krogulec@kombinatkonopny.pl