konopia-icon

Doradztwo

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem działalności w zakresie uprawy i przetwórstwa konopi włóknistych? Zapraszamy na konsultacje z Maciejem Kowalskim, Prezesem Kombinatu Konopnego.

Spotkanie może odbywać się w językach: polskim, angielskim lub rosyjskim. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu przez poniższy formularz. Prosimy o krótkie przedstawienie się i nakreślenie głównych obszarów zainteresowania, abyśmy mogli ocenić, czy jesteśmy w stanie pomóc.

Proszę wpisać poprawny numer telefonu.
Proszę wpisać treść wiadomości.
maciej-kowalski-prezes-kombinatu-konopnego
pole-konopi
konopia-icon

Przyszłość maluje się w zielonych barwach!

Przemysł konopny ma przed sobą świetlaną przyszłość, dlatego wiele osób myśli, że to najlepszy moment, by wejść w ten biznes. Najważniejsze jednak by sięgać po nowe pomysły, a niekoniecznie kopiować te, którymi rynek konopny jest już mocno nasycony.

Z naszą ofertą doradztwa wychodzimy naprzeciw licznym zapytaniom, które napływają do Kombinatu Konopnego każdym możliwym kanałem komunikacji.

Osobom, które chcą skorzystać z darmowej edukacji w zakresie konopi polecamy także naszego BLOGA oraz pracę dyplomową Macieja Kowalskiego na temat uprawy konopi.

Przewiń do góry